Wat voor voetganger ben jij?

Er zijn heel veel soorten voetgangers.

Die hebben allemaal specifieke wensen en eisen.

Wat voor voetganger ben jij eigenlijk? Natuurlijk, niemand past in een malletje, maar het is wel aardig om eens te zien wat voor loperskenmerken er zijn, en welke daarvan (soms of vaak) op jouw van toepassing zijn.
Doe hier de test.

 

Gerelateerde artikelen

Frances de Waal

Ik heb me aangemeld als regievertegenwoordiger voor de regio Halfweg-Zwanenburg Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer en direct aan de gemeentegrens van Amsterdam. Als het gaat over veilig deelnemen van voetgangers aan het verkeer komen daar als verantwoordelijke...

Lees meer

Brief aan gemeente Amsterdam

Brief aan de wethouder Mobiliteit van Amsterdam De gemeente heeft 4 concept Mobiliteitsplannen aangeleverd. Die zijn de afgelopen weken besproken in de stadsdelen. Nu is de wethouder weer aan zet. Wij hebben alle plannen van een zienswijze voorzien. In bijgevoegde...

Lees meer