Wat voor voetganger ben jij? Test

Er zijn heel veel soorten voetgangers.

Die hebben allemaal specifieke wensen en eisen.

Wat voor voetganger ben jij eigenlijk? Natuurlijk, niemand past in een malletje, maar het is wel aardig om eens te zien wat voor loperskenmerken er zijn, en welke daarvan (soms of vaak) op jouw van toepassing zijn.
Doe hier de test.

 

Gerelateerde artikelen

Frances de Waal

Ik heb me aangemeld als regievertegenwoordiger voor de regio Halfweg-Zwanenburg Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer en direct aan de gemeentegrens van Amsterdam. Als het gaat over veilig deelnemen van voetgangers aan het verkeer komen daar als verantwoordelijke...

Lees meer

Automatische concepten

Rotterdam wordt een prachtig voorbeeld van een voetgangervriendelijke stad. In dit rapport kunnen we kennisnemen van een inspirerend visie. De aanpak kan een voorblad zijn voor andere regio’s in Nederland. Hier kom je direct bij het fraaie rapportGerelateerde...

Lees meer