Voetganger krijgt dominantie terug in Amsterdam

De binnenstad wordt steeds meer verblijfsgebied, dat moet je als gemeente faciliteren’
Voetgangers gaan niet altijd van A naar B. Juist voetgangers willen soms gewoon dwalen, ‘verblijven’ heet dat in de verkeerskunde. Lees meer

Gerelateerde artikelen

Brief aan gemeente Amsterdam

Brief aan de wethouder Mobiliteit van Amsterdam De gemeente heeft 4 concept Mobiliteitsplannen aangeleverd. Die zijn de afgelopen weken besproken in de stadsdelen. Nu is de wethouder weer aan zet. Wij hebben alle plannen van een zienswijze voorzien. In bijgevoegde...

Lees meer
Rotterdam loopt voorop

Rotterdam loopt voorop

Rotterdam wordt een prachtig voorbeeld van een voetgangervriendelijke stad. In dit rapport kunnen we kennisnemen van een inspirerend visie. De aanpak kan een voorblad zijn voor andere regio’s in Nederland. Hier kom je direct bij het fraaie rapportGerelateerde...

Lees meer