Stop de terreur van hersenloze amateurwielrenners

Amateurwielrenners zijn aardige lui zolang ze niet op hun fiets zitten. Zodra ze, liefst als groep, op de fiets de weg opduiken wordt het een ander verhaal. Lees meer

Gerelateerde artikelen

Brief aan gemeente Amsterdam

Brief aan de wethouder Mobiliteit van Amsterdam De gemeente heeft 4 concept Mobiliteitsplannen aangeleverd. Die zijn de afgelopen weken besproken in de stadsdelen. Nu is de wethouder weer aan zet. Wij hebben alle plannen van een zienswijze voorzien. In bijgevoegde...

Lees meer
Rotterdam loopt voorop

Rotterdam loopt voorop

Rotterdam wordt een prachtig voorbeeld van een voetgangervriendelijke stad. In dit rapport kunnen we kennisnemen van een inspirerend visie. De aanpak kan een voorblad zijn voor andere regio’s in Nederland. Hier kom je direct bij het fraaie rapportGerelateerde...

Lees meer