Lopen staat in de kinderschoenen

Lopen is gezond, duurzaam en vermindert stress. Wel kost het te voet afleggen van afstanden meer tijd dan fietsen. Lopen moet dus niet gezien worden als vervanging van de fiets, maar kan op korte afstanden wel concurrerend worden, mits er meer aandacht aan de voetganger wordt besteed. Op dit moment staat lopen als onderdeel van de mobiliteitsketen nog in de kinderschoenen. En dat is vreemd, want er valt veel te winnen. Lees meer

Gerelateerde artikelen

Brief aan gemeente Amsterdam

Brief aan de wethouder Mobiliteit van Amsterdam De gemeente heeft 4 concept Mobiliteitsplannen aangeleverd. Die zijn de afgelopen weken besproken in de stadsdelen. Nu is de wethouder weer aan zet. Wij hebben alle plannen van een zienswijze voorzien. In bijgevoegde...

Lees meer
Rotterdam loopt voorop

Rotterdam loopt voorop

Rotterdam wordt een prachtig voorbeeld van een voetgangervriendelijke stad. In dit rapport kunnen we kennisnemen van een inspirerend visie. De aanpak kan een voorblad zijn voor andere regio’s in Nederland. Hier kom je direct bij het fraaie rapportGerelateerde...

Lees meer