Langzaam verkeer heeft kennis nodig

De TU heeft ook ontdekt dat voetgangers in de toekomst meer ruimte nodig hebben, letterlijk en ook beleidsmatig.
Wil ook aandacht aan het langzame verkeer besteden. Maar ook hier worden voetgangers en fietsers weer in éen adem genoemd “Lopen en fietsen worden vooral in steden steeds belangrijker; in een stad als Amsterdam. Ofwel Delft is op weg naar de voetganger, maar heeft nog niet in de gaten dat fietsers en voetgangers allang niet meer die gemeenschappelijke belangen hebben als in oude tijden. Lees meer

Gerelateerde artikelen

Brief aan gemeente Amsterdam

Brief aan de wethouder Mobiliteit van Amsterdam De gemeente heeft 4 concept Mobiliteitsplannen aangeleverd. Die zijn de afgelopen weken besproken in de stadsdelen. Nu is de wethouder weer aan zet. Wij hebben alle plannen van een zienswijze voorzien. In bijgevoegde...

Lees meer
Rotterdam loopt voorop

Rotterdam loopt voorop

Rotterdam wordt een prachtig voorbeeld van een voetgangervriendelijke stad. In dit rapport kunnen we kennisnemen van een inspirerend visie. De aanpak kan een voorblad zijn voor andere regio’s in Nederland. Hier kom je direct bij het fraaie rapportGerelateerde...

Lees meer